0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

HID Xenon - Xenon sada 9006 (HB4) 12V 35W 6000K

HID Xenon - Xenon sada 9006 (HB4) 12V 35W 6000K
1.166,- Kč 1.399,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 45.95,- € 55.14,-
 
Sada určená do reflektorů automobilu, který má 2 jednovláknové žárovky, na potkávací světlo a na dálkové světlo. Sada může být umístěna jak na místě žárovky pro potkávací, tak na místě žárovky pro dálkové světlo, případně v mlhovkách. Xenonová výbojka 9006 (HB4) se vkládá přímo do patice pro originální žárovku, čímž se dosáhne optimálního rozptylu světla a nejvyšší možné účinnosti Xenonové výbojky 9006 (HB4)! Sada HID Xenonů pro výměnu halogenové žárovky 9006 (HB4) za Xenonovou výbojku 9006 (HB4).

Výrobce:
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 27. 09. 2009

Dostupnost: Externí sklad (5 prac.dnů)
Záruční doba:
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

Sada určená do reflektorů automobilu, který má 2 jednovláknové žárovky, na potkávací světlo a na dálkové světlo. Sada může být umístěna jak na místě žárovky pro potkávací, tak na místě žárovky pro dálkové světlo, případně v mlhovkách. Xenonová výbojka 9006 (HB4) se vkládá přímo do patice pro originální žárovku, čímž se dosáhne optimálního rozptylu světla a nejvyšší možné účinnosti Xenonové výbojky 9006 (HB4)! Sada HID Xenonů pro výměnu halogenové žárovky 9006 (HB4) za Xenonovou výbojku 9006 (HB4). Tento systém byl vyvinut s použitím výpočtu optimálního ohniska konvenčního osvětlení v originálním reflektoru. Toto umožňuje vytvořit souvislý světelný tok, bez nežádoucího rozptylu. Stavebnicové řešení Xenonové sady, která obsahuje veškeré komponenty nutné pro osazení do automobilu a to tak, aby nedošlo k poškození stávajícího osvětlovacího systému vozidla. V případě potřeby můžete tedy Xenony snadno demontovat a opět nahradit původními žárovkami. Tato sada je s digitálními ballasty klasické velikosti. Rozměry ballastů : 7,6x8,9x3,1 Hlavní výhody osvětlení Xenony: - zvýšení bezpečnosti - zvýšení komfortu a atraktivnosti vozidla - velká životnost Xenonových výbojek Příkon: 35W/6A Životnost výbojky: cca 3000 hodin Balení obsahuje: 2x ballast – měnič napětí 2x Xenonová výbojka 2x držák ballastu Příslušenství k montáži Český návod Faktura – daňový doklad Upozornění: U některých novějších automobilů je nutná montáž eliminátorů pro správnou funkci Xenonů. Na tuto sadu poskytujeme záruku 12 měsíců od data prodeje Ilustrační foto

     HID Xenon - Xenony sada H7 12V 35W 6000K

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.

Nerezové doplňky

Jsme jedním z největších dodavatelů nerezových autodoplňku prvotřídní kvality od německého výrobce OMSA s tříletou zárukou . V naší nabádce naleznete nerezové kryty zrcátek , klik , kufru , nárazníku , prahu , masek , interiérové doplňky ochranné rámy a mnoho dalšího.